...::: Rap Forum :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::: Rap Forum :::...

T-rap Forum Mutlu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
♫ hesap ♫
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Vote_l10Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) I_voti11Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Vote_r10 
bobmarley
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Vote_l10Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) I_voti11Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Vote_r10 
ReaLisT..
punishment
husmad
rap_sever
EmR UçR
Mc_DD
...aKıbé3t...
orhanxxx1
En son konular
» Fuzzy ( Cenk Ayaz ) - Kulak Ver ( Beatz Fuzzy )
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:14 pm tarafından mcfuzzy35

» Slave Feat Fuzzy - Dilekler ( Yeni 2010 )
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:48 am tarafından mcfuzzy35

» FeRMaN-I KaoS [ F-K ] Track Download List.
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:14 am tarafından F-Key

» Lost Soul - Durum Çok Vahim
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Feat. Rapinşah - Durum Çok Vahim
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Ft. Melody - Mezar Olacak
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:06 pm tarafından ghosttt1

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:19 am tarafından ease0

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:15 am tarafından ease0

» Rap ' Ta Son NokTa HerKez Buraya" Arabesk Rap
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:14 am tarafından ease0

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Empty
Istatistikler
Toplam 170 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burçe

Kullanıcılarımız toplam 3029 mesaj attılar bunda 1008 konu
Anket
widgetler sağdamı yoksa şimdiki gibi solda mı daha iyi olur
- Sağ
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Vote_l1045%Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Vote_r10
 45% [ 10 ]
- Sol
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Vote_l1055%Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Vote_r10
 55% [ 12 ]
Toplam Oylar : 22
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 115 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 4:30 am tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime
Arkadaşlar her türlü isteteğinizi bu başlık altında toplayın . Yeterince ilgileneceğiz
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 5:37 pm tarafından CsKinq > Mariachi `
Üye istek , şikayet , öneri

Yorum: 0

Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss)

2 posters
YazarMesaj
ReaLisT..
Süper Mod
Süper Mod
ReaLisT..

Erkek
Rep Puan :
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Right_bar_bleue

Ruh Halim : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Aptal10
Tuttuğunuz Takım : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Dinlediğiniz Rapçı : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Q6281507982_4010
Madalyalar : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) D2a5e2b6933db780bddad6d414bd26ca

MesajKonu: Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss)   Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 1:18 pm

Yayaya Kadıkoy Acil Hemsta Alaturka Mavzer ya a Sakin Dur Underground Puşşt!
Donuk Bakar Gözün Gökyüzünde Hüzün Yok Bugun Malesef Üzgünüm İşkence Devam Etcek Son Gün Gelince Tabutta Bitcek Zulmüm Çok Kişi Gördüm Kaçini Gömdüm Geri Kalanada Bluzate Gönlüm.Paran Olsada Geçmez Burda Hukmun İyilige Sinsilikse Sonu Sürgün!Savaş Bitti Sansin Yeni Başlar eli ayagi ipe Dolayinca Dostu Dosta Harcar.Hemsta Ortada Sen Nerdesin Telefonun Açilmaz göz Panzer Arar orda Banada Parama göre bir Panzer varmi.Hasmın Bensem Pırlantalı tasman yere yan bas Yanında Yoksam Hadi En Baştan.Yapma Bare biraz efendi ol yaşadigin hayat hep senaryo hep rol dumanda oldumu bulamazsin yol Uzakta Dursun hiç girmesin kol.Sadece Yemek Yapip Yemek Yesin Bulaşik Yıkıyip S.ktirip gitsin Evinde Rahat Uyuyamasin Kancik Hemsta Artık Panzayı S.ksin Şilede Yetmez Yerin Berlin İstedigin An gömüleceksin.Burasi Kadıkoy Ben Hattı Çektim Akıllı ol oglum FUAT ERGİN.![x2]

Kumbara gibi dolu alnın sivilce nerde acilen boynuzu parlat Hemsta Kullanir Seni Hoyrat Hemsta Serin Kanlidir Kalkin Eyy Halk Travesti Panzerin kölesi Kölemi yoksa travestinin panzeri kül oldu hayat elde kaldi defteri yanındaki tayfa bak dipdiri Muştaki Peyniri Daha bulamadim Allahıma Şükür Burdayım Bulamadim Bana Sataşani Harcarim Hisset Bak Bu Son Soykırım Hadi Haykırın Karı Koca Bana Yalvarinki Yapmiyim Sadece Boşta Gezen Aylagin Biriyim Bıcak ile İlerleyip Siz Yol gözleyin Ben İşi Bitirip Hep giderim.Kendinle Hesabin İpi Ben Çektim Ne o Yüzleşince Kaçti rengin Ne Kadardır Burdasinki Sen Daha BEnlemi Denk Sandin Kendini.Biraz Periz Yapta Kemer Kapansin zayıflarsan ancak iyi Kaçarsin yoluna kapali kurdum uçarsinama önce domalda Hemsta Bi Baksin Yanında Adam yokki Dostun Olsun Jonturkle Takilana Kastim olsun Cebine 3-5 Para konsun içi Rahat Olsun Gece iyi Uyusun Bulent Ersoyun Manevi oglusun marmara benim bölgem sakın açilma bogulursun Kurşunda Sekti Seni hemstadan artık ALLAH korusun Şilede Yetmez Yerin Berlin İstedigin An gömüleceksin.Burasi Kadıkoy Ben Hattı Çektim Akıllı ol oglum FUAT ERGİN.!
[x2]

otoşoşen Panzer Karı Pazarlar.Suvarler atlari Sırtında taşirken azinca bozar Kan it Sokunca Akar Senin Kancigin Yalar Yutar Hemsta Siker Atar Atardamardan Taktimi yırtıp parçalar Sag bırakmaz evini bombalar Bulent Ersoyun Elini Öpen Taşşagimi Yalar.Açildi Magaralar kapanmaz yaralar Amerika Degil Burasi yok Niggalar İstanbul oglum Her Yerde Bir Adam Her Attigin Adimdanda Haberdar Koca Kadıkoye Sıgamadin Evin Var Yolun Acık gelen Var Yerin Dar Panza Gazla baytar hemsta yukun dar Aradaki Daglari Aç Sok Çıkar Kızına Yetemedin Hasta oldu bana Kankan Koymadi Kuzen Çarpti ona İpte Çoçuk Var Hemsta Olaaa Lastik yoktu Bi Hata ola..! Şilede Yetmez Yerin Berlin İstedigin An gömüleceksin.Burasi Kadıkoy Ben Hattı Çektim Akıllı ol oglum FUAT ERGİN.![x3]

Yayaya aa Kadıkoy Underground Hemsta
♫ hesap ♫
~ !..!~herkesrapdinlemesin~!...!

~    !..!~herkesrapdinlemesin~!...!
♫ hesap ♫

Erkek
Rep Puan :
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Right_bar_bleue

Ruh Halim : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Dagini10
Tuttuğunuz Takım : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Madalyalar : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d

MesajKonu: Geri: Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss)   Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 10:39 pm

Fuat disslerin adamı oldu Very Happy önüne gelen ona diss atıyo Very Happy bu ne Lan..! Very Happy:D
http://t-raple.benimforum.org
ReaLisT..
Süper Mod
Süper Mod
ReaLisT..

Erkek
Rep Puan :
Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Right_bar_bleue

Ruh Halim : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Aptal10
Tuttuğunuz Takım : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Dinlediğiniz Rapçı : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Q6281507982_4010
Madalyalar : Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) D2a5e2b6933db780bddad6d414bd26ca

MesajKonu: Geri: Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss)   Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss) Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 8:17 am

Eh Sen Uğraşırsan Sanada Böyle Koyarlar Wink Dinlemen Lazım Harun ..... Wink

Hemsta-Şempanzer (Fuat'a Diss)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alaturka Mavzer- Şempanzer
» Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini
» Ceza nın en iyi diss i kime ???
» ► BATTLE TURNUVASI ◄
» türkçe rapteki en iyi diss