...::: Rap Forum :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::: Rap Forum :::...

T-rap Forum Mutlu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
♫ hesap ♫
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Vote_l10Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini I_voti11Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Vote_r10 
bobmarley
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Vote_l10Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini I_voti11Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Vote_r10 
ReaLisT..
punishment
husmad
rap_sever
EmR UçR
Mc_DD
...aKıbé3t...
orhanxxx1
En son konular
» Fuzzy ( Cenk Ayaz ) - Kulak Ver ( Beatz Fuzzy )
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:14 pm tarafından mcfuzzy35

» Slave Feat Fuzzy - Dilekler ( Yeni 2010 )
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:48 am tarafından mcfuzzy35

» FeRMaN-I KaoS [ F-K ] Track Download List.
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:14 am tarafından F-Key

» Lost Soul - Durum Çok Vahim
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Feat. Rapinşah - Durum Çok Vahim
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Ft. Melody - Mezar Olacak
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:06 pm tarafından ghosttt1

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:19 am tarafından ease0

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:15 am tarafından ease0

» Rap ' Ta Son NokTa HerKez Buraya" Arabesk Rap
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:14 am tarafından ease0

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Empty
Istatistikler
Toplam 170 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burçe

Kullanıcılarımız toplam 3029 mesaj attılar bunda 1008 konu
Anket
widgetler sağdamı yoksa şimdiki gibi solda mı daha iyi olur
- Sağ
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Vote_l1045%Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Vote_r10
 45% [ 10 ]
- Sol
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Vote_l1055%Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Vote_r10
 55% [ 12 ]
Toplam Oylar : 22
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 115 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 4:30 am tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime
Arkadaşlar her türlü isteteğinizi bu başlık altında toplayın . Yeterince ilgileneceğiz
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 5:37 pm tarafından CsKinq > Mariachi `
Üye istek , şikayet , öneri

Yorum: 0

Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini

YazarMesaj
♫ hesap ♫
~ !..!~herkesrapdinlemesin~!...!

~    !..!~herkesrapdinlemesin~!...!
♫ hesap ♫

Erkek
Rep Puan :
Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Right_bar_bleue

Ruh Halim : Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Dagini10
Tuttuğunuz Takım : Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Madalyalar : Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d

Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Empty
MesajKonu: Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini   Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 4:40 pm

Ceza Verse:
Bir adam ormanda başka bir ayıya rastLar Uzaktan akraba çıkar ve biraz LafLarLar Güneş süzüLdükçe aşağı boynuzLarı parLar daşağıyLa oynar o bir yavşak ve küstah Ne desek bu garibe büyücü bu pezevenk Ağzına peLesenk vurmayı mı denesek Yada günaha girme biz hurmayı mı yesek Ayı pek akıLLanmaz daha ayısı geLecek KaLdı karanLık mağarada bir başına Götüne yedi tekme o yağLı kıçına Başını ye puşt kendi eLini sik Yaşı oLmuş artık kırk beyni yok yerinde Benim kuşum öttü diye kıL döndü götünde UcuzLuktan aldım seni gördüm Eminönü’nde Benden istemiştin sıçtım senin evin önünde Osurunca yıkarsın dağLarı koca götünLe Son gün iyi gün hadi kahpe gün Yüzüme bak ta konuş sen yarın sende büyü İradenin sınırı travestiye denk hoşt KaLitenin hası bu hasımı sen olan puşt Kaşınır senin gibi bir çoğu verilir ders TakıLır başıma niye çünkü benim evin deLisi AkıL başa geLmez çünkü bu bana ters Sakındıkça geLdi dert beLki buda biter Önemini kesenim için boşver yoLumu kes KesebiLirsen gücün yeter ise buradayım geL Çükünü keserim ama kafanı geçerim es Sen aLi pişi gibi piştin Lan et hadi pes
Hemsta Verse:
EğLenceLi rapçiLer dur bakayım en komik hanginiz El yakmaz aLbümünüz rapinizse çok basit RhymeLar pratik LyricLer ekonomik oLsun... Taktik değişti vazgeçtim koLu kopsun.. Sever hoşuna gider bunLarın öLünce kaLkar... Tavana vurur götLeri okşadıkçada yavşar.. BunLar 50 kuruşa cover yaparLar..pLaybackLi maymunLardır şurda fındık fıstık atma haa... koLpadan düşüncen kaymış sen sefiLsin Otur seyret beLki eğLenirsin... Elinde oyuncak eğLenirsin.. Az konuş saygı gösteriLsin durup dinLensin yoruLanLar önünde sekmesin çekiL ipim bizimkisi eyLemde sinirimiz fiiLen...Düşmana eL verirse siLinir o birden...Ben geLirken sen kaç ani çaLar siren...Beğenmezsen de git bura bizim mesken...
Sahtiyan Verse:
NE ISIN WAR ACIZ. NEDE PIRTIN - TOPLA PILINI BOGAZINA KADAR BOKA BATTIN SFENKSMI KORUDU TEK MI BORU ?DOLU SORU ISARETI YOLU/YARILA YALAKA KOLU SAG ISTE GULUM BIZ EDERIZ OLU TEMIN. BICAK KAVGASINDAYIZ SEN YUMRUKLA GELDIN BANA BALIK VERME BALIK TUTMAYI OGRET BANA BI SIK OGRETEMEDIN CENENI KAPA SEYRET AZAR AZAR VE YAZAR BU KARAMAMBA EN ALTIN ALTINDA MEZARIN 6 FEET UNDER BU GENC RAPIN IBRAHIM TATLI SEKSI CEKTI KOTU ALISKANLIKLARIN HASTA ETTI SENI (VEREM CEM) DAG FARE BENCIL DUSMAN YARATTI PORFAVOR DUYGUSAL BOOOOY OTUR AGLA HAYAT BITER TEK SART KALEM TUKENIRSE KISILER ONEMSIZ FAKTOR KALEMIM TUKENMEZ! SEVMEYIN BENI KABUL TAMAM CAN DOSTLAR BENIM A SOSYAL BENIM A NORMAL SOR BAK ANARSIK NEERE GIDER MUSVIK OLUR DER SAHTIYAN NEDEN SATIRLARIN BUKADAR IRONIK?? CUNKU DUNDU DUN, ICIN ICINDE KUFURUN, UFURDUKCE UFURUP AHTOPOT GIBI KOPURUN STEROID LE ADELE SISER SISIR BENCH PRESS BEYIN ATROFI KALITE DUSER, DUSUR, BU STRESS! E NEDEN E-KOLAY ONA BUNA SALDIR RAP BUMU DEMEK TOPLAN TEKRAR SALDIR! KIMININ ICI GIDER KIMININKI MALDIR HAYATI AMORTI AMACI SON RAKKAMDIR ZAIYAT VERME KOLPA DOST KAYAN YILDIZ FOS CIKTI NE BEKLEDIN BAYAN YILDIZ...
http://t-raple.benimforum.org

Sahtiyan 3 Atlı 7 Katlı ft. Ceza & Hemsta şarkı sözlerini
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahtiyan - Say Bak (feat. Ceza)
» Ceza - Sinekler ve Beatler (feat. Ayben & Sahtiyan)
» Ceza - Bir Dakika (feat. Mista Brown & Sahtiyan & Mic Check)
» Ceza - Gene Elde Mendil (feat. Yener & Sahtiyan)
» Ceza'ya Ait Sevmediğiniz Bir Şarkı Var mı?