...::: Rap Forum :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::: Rap Forum :::...

T-rap Forum Mutlu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
♫ hesap ♫
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Vote_l10Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video I_voti11Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Vote_r10 
bobmarley
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Vote_l10Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video I_voti11Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Vote_r10 
ReaLisT..
punishment
husmad
rap_sever
EmR UçR
Mc_DD
...aKıbé3t...
orhanxxx1
En son konular
» Fuzzy ( Cenk Ayaz ) - Kulak Ver ( Beatz Fuzzy )
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:14 pm tarafından mcfuzzy35

» Slave Feat Fuzzy - Dilekler ( Yeni 2010 )
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:48 am tarafından mcfuzzy35

» FeRMaN-I KaoS [ F-K ] Track Download List.
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:14 am tarafından F-Key

» Lost Soul - Durum Çok Vahim
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Feat. Rapinşah - Durum Çok Vahim
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Ft. Melody - Mezar Olacak
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:06 pm tarafından ghosttt1

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:19 am tarafından ease0

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:15 am tarafından ease0

» Rap ' Ta Son NokTa HerKez Buraya" Arabesk Rap
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:14 am tarafından ease0

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Empty
Istatistikler
Toplam 170 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burçe

Kullanıcılarımız toplam 3029 mesaj attılar bunda 1008 konu
Anket
widgetler sağdamı yoksa şimdiki gibi solda mı daha iyi olur
- Sağ
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Vote_l1045%Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Vote_r10
 45% [ 10 ]
- Sol
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Vote_l1055%Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Vote_r10
 55% [ 12 ]
Toplam Oylar : 22
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 115 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 4:30 am tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime
Arkadaşlar her türlü isteteğinizi bu başlık altında toplayın . Yeterince ilgileneceğiz
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 5:37 pm tarafından CsKinq > Mariachi `
Üye istek , şikayet , öneri

Yorum: 0

Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video

YazarMesaj
Mc_DD
Forum Çılgını
Forum Çılgını
Mc_DD

Erkek
Rep Puan :
Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Left_bar_bleue55 / 10055 / 100Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Right_bar_bleue

Ruh Halim : Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Delibo10

Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Empty
MesajKonu: Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video   Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:55 pm

Herkese merabalar. Bu yazı ankaralı dinleyiciler için. Son konserde söylediğim bazı laflar yanlış anlaşılmışş. Diycem ama hayır. İşin doğrusu ne dediğim çok net video lar yayınlanınca da göreceksiniz zaten. Ama bazı insanlar tek başına beni indiremeyeceklerini bildiklerinden bütün 06yı arkalarına almaya çalışıyorlar ve Sansar Ankara da Ankaralılar yavşaktır dedi diyolar.Ben Ankara ya kesinlikle saygısızlık etmedim. Saçmalayın. Ankaranın ortasında sahne ye çıkıp öyle bi kelime kullanacak kadar salak değilim.Aksine çok delikanlı ankaralılar tanıyoruz yavşakları tanımak istemiyoruz dedim. (Öncelikle bunu kanıtlayalım: https://www.youtube.com/watch?v=8HkTU17meZs )
Gelelim bütün bu olayların neden çıktığına.Bütün konser kuliste beraber takıldığımız manitaları gelip benle resim çekinen (resmi de kendileri çekti) bazı arkadaşlar benden önce sahneye dalmak istediler.Bende müsaade etmedim.
Savunmaları neydi biliomusunuz. "Sen çıkarsan herkez gider bizi kimse izlemez.." yieee. teşekkür ederim cîcim.
Özür dilemem gereken bi konu var...Sahnede bi kaç karaktersize hakaret ettim. Ve beni izlemeyen küçük yaşta dinleyiciler de bunları gördü.. Bunun için çok üzgünüm ama o an gergindim.
Bilmemne rikodsun diceyi bilmemnede benim arka kapıdan kaçtığımı söylüyor. ÇOK DOĞRU BEBEĞİM!Ne zannediyodun.Beni izlemeye gelen o kadar cocuun önünde kafana gözüne girişeceğimi mi?Yoksa Mafsalla beraber hepinizin arasına girmemi mi. Hayır beyaz bi jipe binip ilerledik...

Bundan sonrasını anlatıyorum.. Ama yaptıklarımı tasvib etmiyorum ve marifet diye anlatmıyorum.Sadece böle buraya gelemez edemez die konusmasınlar herkez herseyi bilsin.
Allah benim içimde kalanları görmüş olacak ki öyle bişey yaptı..
Öyllllllllleeeeeee bişey yaptı ki..
Batıkent te onların yaşı en büyük olanına rastladık ve mafsalla arabadan indik.
Abow..
Naptık
Kalasla kovaladık.
Naptı
Kız arkadaşını saat 12 de yolun ortasında bırakıp deparı koydu. (inkar etme homo ankaralı mc arkadaşlarımızda kaçışını arabadan gülerek izledi)
Bana verdiğiniz tek yara sizi kovalarken pişik oldum o oldu..
Ama kimi hızlı koşamaz.
Yakalarız.
Ve Ankara'ya gelicekmiyiz.
Tabi ki geliciiiiz.
Tekrar ve tekrar.
Neden
Çünkü ankarayı seviyoruz.
Neden
Çünkü ankaralılar bizi seviyor.
Ama ister ankaradan olsun ister izmir ister istanbul ister compton.
Biz eşcinselleri sevmeyiz.
O yüzden bugibilerin her zaman peşindeyiz.

Şimdi istediğiniz kadar yazıyazın diss yapın.
Face to Face man. Face to face.

Bizi destekleyen ve benim için orda bağıran tüm ankaralılara teşekkür ediyor ve önlerinde tekrar eğiliyorum.eyvallah.

http://www.izlesene.com/video/muzik-sansar-ankara-konseri/580619

Psisipspspikopat yazar xD Smile

Sansar salvo - ankara konseri acıklaması ve video
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sansar salvo biyografi
» Sansar Salvo - Livetape Vol.1 (08.09.08)
» Sansar Salvo kimlerle çalışmalı ?
» Sansar Salvo - ''ADRENALİN'' Çıktı ! [09.08.08]
» Sansar Salvo'nun En Begendıgınız Sarkı Ismı