...::: Rap Forum :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::: Rap Forum :::...

T-rap Forum Mutlu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
♫ hesap ♫
ceza - efkar perdesi Vote_l10ceza - efkar perdesi I_voti11ceza - efkar perdesi Vote_r10 
bobmarley
ceza - efkar perdesi Vote_l10ceza - efkar perdesi I_voti11ceza - efkar perdesi Vote_r10 
ReaLisT..
punishment
husmad
rap_sever
EmR UçR
Mc_DD
...aKıbé3t...
orhanxxx1
En son konular
» Fuzzy ( Cenk Ayaz ) - Kulak Ver ( Beatz Fuzzy )
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:14 pm tarafından mcfuzzy35

» Slave Feat Fuzzy - Dilekler ( Yeni 2010 )
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:48 am tarafından mcfuzzy35

» FeRMaN-I KaoS [ F-K ] Track Download List.
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:14 am tarafından F-Key

» Lost Soul - Durum Çok Vahim
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Feat. Rapinşah - Durum Çok Vahim
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Ft. Melody - Mezar Olacak
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:06 pm tarafından ghosttt1

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:19 am tarafından ease0

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:15 am tarafından ease0

» Rap ' Ta Son NokTa HerKez Buraya" Arabesk Rap
ceza - efkar perdesi Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:14 am tarafından ease0

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
ceza - efkar perdesi Empty
Istatistikler
Toplam 170 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burçe

Kullanıcılarımız toplam 3029 mesaj attılar bunda 1008 konu
Anket
widgetler sağdamı yoksa şimdiki gibi solda mı daha iyi olur
- Sağ
ceza - efkar perdesi Vote_l1045%ceza - efkar perdesi Vote_r10
 45% [ 10 ]
- Sol
ceza - efkar perdesi Vote_l1055%ceza - efkar perdesi Vote_r10
 55% [ 12 ]
Toplam Oylar : 22
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 115 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 4:30 am tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime
Arkadaşlar her türlü isteteğinizi bu başlık altında toplayın . Yeterince ilgileneceğiz
ceza - efkar perdesi Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 5:37 pm tarafından CsKinq > Mariachi `
Üye istek , şikayet , öneri

Yorum: 0

ceza - efkar perdesi

2 posters
YazarMesaj
rap_sever
Forum Bağımlısı
Forum  Bağımlısı
rap_sever

Erkek
Rep Puan :
ceza - efkar perdesi Left_bar_bleue210 / 100210 / 100ceza - efkar perdesi Right_bar_bleue

Ruh Halim : ceza - efkar perdesi Geveze10
Tuttuğunuz Takım : ceza - efkar perdesi 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Dinlediğiniz Rapçı : ceza - efkar perdesi Q6281507982_4010
Madalyalar : ceza - efkar perdesi 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d

MesajKonu: ceza - efkar perdesi   ceza - efkar perdesi Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 4:25 pm

diskografiyle insanlık mı ölçülürmüş, ne metreler yeter bu ritmime ne de metronomlar, sabrımda taştı kimi zaman fakat alıştım,
bazen tek dolaştım çoğu zaman bir it dalaştı sokakta okulda, her karemde yanmış ağzım, şimdi bir kalemde sildim attım,
her gün iki kitap var okuduğum, birisi sağ öteki sol gözüm, bir kürsüm yok ulaştım herkese özetlerimle geldim,
yaşama sade gözlerimle bakmadım ve kimse bilmez bir çok sır var hırsızlardan sakladığım ve çok sıkıldılar konuşmadım,
beynimde oynar her bir film unutmadım aklımda, eğer kafaya takarsam yavaşlatır, aynalar kırıldı aynalara inanmadım aynalar kandırdı her zaman ben hiç kırılmadım, zamansız öttü bir kesim, zararlılarla değil işim, sıkıldım yazdı sağ elim, beynimde gizli mağbedim.

nakarat

boşluğa bakarken buldum birçok kez kendimi, volta attım amaçsızca baktım kol kırıldı yen içinde kaldı,
keşke dedim kendi kendime şu arabanın, birde geri vitesi olsaydı boş hayal bu, geçmişi sadece dikiz aynasından görebilirsin,
eski dükkanında kalmış mazi sende yoluna bak, bir espirisi de kalmamış hayatın boş ver,
hatasıza yakın kusursuz olmak için çalış seçim senin, döndükçe dünya beklemek zarar, kazanmak için uyan,
başarmak için inan, yenilmek ise kader eğilme boş ver, önüne bak en büyük güç sende, her bir çöküş unutulur kayıtsız şartsız,
hayat yolu fay hatlarıyla doludur herkesin, bilekle gücünü gösterene beyinle gücünü göstermektir doğru,
gene de bir dilek tut boş ver yıldız kaymasın parlarsan anlarlar eğer güneş misin ay mısın

nakarat

olmak yada olmamak mı yoksa olamamak mı, yazan kalem mi, el mi yoksa ben mi, herkes haklıdır kendince herkes haksız,
işitme görme boş ver, sesin yükselsin her zaman içinde gerçekler, yararın olsun herkese yük olma kimseye,
cezalar falakadan acı, sorun büyük yada küçüktür, dertler asla bitmez, gene de sen sarıl hayata boş ver, ser ver ama sakın ola sır verme, her şeye rağmen yaşıyoruz birbirimize rağmen, bir can hakkımız var akla gelmez, üzmeyin, kırmayın, yakmayın,
şeytan he rbir yönden akıl çeler siz uymayın sakın, kural bu saygı gösterin, sularda iyilik gizlenir, insanca yaşamak ister her bir insan,
ama amaçsız olmamak gerek, yararlı olmak şart kötüyü tart iyiyle çarp ve öğren, başaramazsın inanmazsan gerçekten sen...

nakarat
bak açıldı perde gene başım efkar, dağıldım bir zaman fakat birleştim tekrar,
yürekli ol düşün be kardeş ben inandım, sende inan, sende sabret, sende de bu güç var..
ReaLisT..
Süper Mod
Süper Mod
ReaLisT..

Erkek
Rep Puan :
ceza - efkar perdesi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ceza - efkar perdesi Right_bar_bleue

Ruh Halim : ceza - efkar perdesi Aptal10
Tuttuğunuz Takım : ceza - efkar perdesi 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Dinlediğiniz Rapçı : ceza - efkar perdesi Q6281507982_4010
Madalyalar : ceza - efkar perdesi D2a5e2b6933db780bddad6d414bd26ca

MesajKonu: Geri: ceza - efkar perdesi   ceza - efkar perdesi Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 8:33 am

Süper ßi Şarkı Wink Sözler, Ritim, Söyleyiş ..... Very Happy

ceza - efkar perdesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Benim Adım Ceza (feat. Dr. Fuchs)
» Ceza - Dur Diyen Yok
» Ceza'nın Yeni Blogu : Ceza'dan
» ceza - ceza sahası
» ceza - hız