...::: Rap Forum :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::: Rap Forum :::...

T-rap Forum Mutlu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
♫ hesap ♫
Sir MC - Mahzene Yolculuk Vote_l10Sir MC - Mahzene Yolculuk I_voti11Sir MC - Mahzene Yolculuk Vote_r10 
bobmarley
Sir MC - Mahzene Yolculuk Vote_l10Sir MC - Mahzene Yolculuk I_voti11Sir MC - Mahzene Yolculuk Vote_r10 
ReaLisT..
punishment
husmad
rap_sever
EmR UçR
Mc_DD
...aKıbé3t...
orhanxxx1
En son konular
» Fuzzy ( Cenk Ayaz ) - Kulak Ver ( Beatz Fuzzy )
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:14 pm tarafından mcfuzzy35

» Slave Feat Fuzzy - Dilekler ( Yeni 2010 )
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 9:48 am tarafından mcfuzzy35

» FeRMaN-I KaoS [ F-K ] Track Download List.
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:14 am tarafından F-Key

» Lost Soul - Durum Çok Vahim
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Feat. Rapinşah - Durum Çok Vahim
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:08 pm tarafından ghosttt1

» Lost Soul Ft. Melody - Mezar Olacak
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 2:06 pm tarafından ghosttt1

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:19 am tarafından ease0

» Arabesk Rap / HerKez Buraya
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:15 am tarafından ease0

» Rap ' Ta Son NokTa HerKez Buraya" Arabesk Rap
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 6:14 am tarafından ease0

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Galeri
Sir MC - Mahzene Yolculuk Empty
Istatistikler
Toplam 170 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: burçe

Kullanıcılarımız toplam 3029 mesaj attılar bunda 1008 konu
Anket
widgetler sağdamı yoksa şimdiki gibi solda mı daha iyi olur
- Sağ
Sir MC - Mahzene Yolculuk Vote_l1045%Sir MC - Mahzene Yolculuk Vote_r10
 45% [ 10 ]
- Sol
Sir MC - Mahzene Yolculuk Vote_l1055%Sir MC - Mahzene Yolculuk Vote_r10
 55% [ 12 ]
Toplam Oylar : 22
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 115 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 4:30 am tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime
Arkadaşlar her türlü isteteğinizi bu başlık altında toplayın . Yeterince ilgileneceğiz
Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 5:37 pm tarafından CsKinq > Mariachi `
Üye istek , şikayet , öneri

Yorum: 0

Sir MC - Mahzene Yolculuk

YazarMesaj
rap_sever
Forum Bağımlısı
Forum  Bağımlısı
rap_sever

Erkek
Rep Puan :
Sir MC - Mahzene Yolculuk Left_bar_bleue210 / 100210 / 100Sir MC - Mahzene Yolculuk Right_bar_bleue

Ruh Halim : Sir MC - Mahzene Yolculuk Geveze10
Tuttuğunuz Takım : Sir MC - Mahzene Yolculuk 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Dinlediğiniz Rapçı : Sir MC - Mahzene Yolculuk Q6281507982_4010
Madalyalar : Sir MC - Mahzene Yolculuk 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d

Sir MC - Mahzene Yolculuk Empty
MesajKonu: Sir MC - Mahzene Yolculuk   Sir MC - Mahzene Yolculuk Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 4:13 pm

Kaybetmek,sorun olamaz seven insan asla unutamaz, kalp tutuklu artık açılamaz beni bana bırak bana soru da sorulamaz Cevabı eksik, bir yanıtım yok Aklım karışık burada yalan çok Suretim asık hadi bana yol bul Kapalı tıkalı her yön çıkmaz yol Bana bir yön göster şaşmiyim Kafadaki soru işaretine de bakmiyim Akıp giden zamandı beni yenen Gelen giden yok kaleleri fet edenen Geri gelen tüm umutları yere sereren Bir hışımla göze gelip ele veren Seni bana zehirleyen hayat olmalı Kalbime mühürü sen vurmamalıydın Sen beni üzen hançeri saplayıp dönüp arkasını çekip giden, Tektim bu hayatta yektim Kozlarımı hep önüne dizdim Bir film di bu hayat bana göre Siyah beyaz ruhumdaki hakikati Sen göremedin bilemedin kayıp oldun Bu şehirde harap oldun Yıprandın belki de zorlandım Sık dişini sona doğru yaklaştın. Bu şehir gönlümü hüzünle doldurdu,fakat engel olamadım bana yardım et allahım,kaderim bu değil,bu hayata olursan kefil. Benim ismimi sor sorabilirsen dağlara yanıtını alamazsın ki Mahsene yolculukta tek ben kaldım bu hayatta yapayalnız(yalnızım)... - Bu şehir gönlümü hüzünle doldurdu,fakat engel olamadım bana yardım et allahım,kaderim bu değil,bu hayata olursan kefil. Benim ismimi sor sorabilirsen dağlara yanıtını alamazsın ki Mahsene yolculukta tek ben kaldım bu hayatta yapayalnız... Gözümün önünde canlanır duygularım Bu hayatta benmi? sabıkalıyım kefil ol bana hadi gel yanıma Neler yaşadık biz kahpe hayatta Bir tuttamdı o geleceğin uçan Hayyaler aleminden seni kaçıran Son bu saat artık gemi kalktı Rıhtıma yanaşan her gemi battı Sen yoktun dünyam karanlık Sen yoktun Kalp tutuklu artık, Gözümden akan her damla yaşa bedel Ben ömrüm azalıyor teker teker Yak bi cigara içim olmuş keder Dumanını savur artık hayata bedel tek bi şansmı var koş gel Kapıları kapat hüznünü yere ser neler mi geldi başımıza eyham diyecek çok puşta muşta ile her husuta yere ser kalbindeki tüm kötülükleri yola ser kendine gel kapılar sana açık İstersen gir istersen girme sana bağlı Keyfine bak sen bu yaşamdaaaa tükendi son çarem. Bu şehir gönlümü hüzünle doldurdu,fakat engel olamadım bana yardım et allahım,kaderim bu değil,bu hayata olursan kefil. Benim ismimi sor sorabilirsen dağlara yanıtını alamazsın ki Mahsene yolculukta tek ben kaldım bu hayatta yapayalnız... Bu şehir gönlümü hüzünle doldurdu,fakat engel olamadım bana yardım et allahım,kaderim bu değil,bu hayata olursan kefil. Benim ismimi sor sorabilirsen dağlara yanıtını alamazsın ki Mahsene yolculukta tek ben kaldım bu hayatta yapayalnız...

Sir MC - Mahzene Yolculuk
1 sayfadaki 1 sayfası